سوالات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را دریافت نکردید، از طریق فرم زیر آن را مطرح کنید.

سوالات متداول

روش ثبت سفارش کالا چگونه است؟

جهت سفارش کالا از طریق وب‌سایت می‌توانید با شماره تلفن درج شده در قسمت تماس با ما تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم تماس با ما سفارش خود را مطرح کنید. در صورت استفاده از اینستاگرام، می‌توانید سفارش خود را از طریق اینستاگرام آسو نیز مطرح کنید.

آیا امکان لغو سفارش وجود دارد؟

مشتریان عزیز می‌توانند تا ۴۸ ساعت بعد از سفارش محصول، محصول خود را لغو کنند و یا به سفارشات خود اضافه کنند. در صورت لغو سفارش خود هزینه پرداخت شده به صورت کامل به خریدار باز خواهد گشت.

آیا امکان خرید حضوری و یا تلفنی وجود دارد؟

اگر تمایل به خرید حضوری و یا تلفنی از فروشگاه آسو را دارید، می‌توانید به آدرس: تهران، شهرک ولیعصر، خیابان حیدری جنوبی، خیابان نامدار، پاساژ ولیعصر طبقه منفی ۱ و ۲۲۳ مراجعه کرده و یا با شماره تلفن: ۰۲۱۶۶۳۱۹۱۷۸ تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

آیا امکان ارسال کالا و تسویه وجه آن در درب منزل وجود دارد؟

در صورت خرید اینترنتی از فروشگاه آسو لازم است که هزینه محصول ابتدا پرداخت شده و رسید پرداختی آن به مسئولان پشتیبانی ارسال گردد تا فرآیند ارسال محصول پیگیری شود. در صورت ارسال محصول به شهرستان هزینه ارسال نیز به هزینه محصول اضافه خواهد شد.

شرایط تحویل کالا در شهرستان‌ها چگونه است؟

ارسال محصول به تمامی شهرستان‌ها با پیک انجام می‌گیرد که هزینه ارسال بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ تومان را به همراه خواهد داشت.

تراکنش ناموفق چیست؟ و چگونه میتوانیم آن را پیگیری کنم؟

گاهی اوقات ممکن است که فرآیند پرداخت آنلاین شما برای خرید اینترنتی، با مشکل مواجه شود و یا به صورت ناقص انجام گیرد. اگر برای خرید محصول خود در فروشگاه آسو با چنین مشکلی مواجه شدید با شماره تلفن ۰۲۱۶۶۳۱۹۱۷۸ تماس حاصل فرمایید و مشکل خود را مطرح کنید. تیم پشتیبانی فروشگاه آسو مراحل پرداخت محصول شما را پیگیری خواهد کرد.

آیا امکان مرجوع جنسی که زدگی دارد، وجود دارد؟چگونه آن را مرجوع کنیم؟

در صورت وجود هر گونه مشکل در محصول ارسال شده، می‌توانید با شماره تلفن پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید و با ارسال عکس محصول و شرح مشکل خود و در صورت تأیید محصول خود را مرجوع کنید.

با ما در ارتباط باشید

    برندهای محصولات

    فروشگاه آسو بهترین‌ها را برای شما می‌خواهد.